Fantezi Makinesinde Hakikat Sızıntısı ~ Cengiz Erdem (eKitap)

image

Fantezi Makinesinde Hakikat Sızıntısı – Cengiz-Erdem

‘Beni Bu Dışarıdan Çıkarın’ ve ‘Zeno: Filozofun Bir Ölümlü Olarak Portresi’, Cengiz Erdem’in daha önce yayımlanmış kitapları. Yazar, ‘Fantezi Makinesinde Hakikat Sıkıntısı’ isimli elimizdeki son kitabında ise, dünyadaki tüm televizyon ekran…larının yanı sıra, daha başka ekranların da bilinmeyen sebeplerden dolayı bir anda beyaza bürünmesini ve ardından yaşananları anlatıyor. Bu durum, kaygı verici olayları da beraberinde getirecek ve televizyonun olmadığı bir dünya, çökme tehlikesiyle karşı karşıya gelecektir. İşin en ilginç yanı ise, romanın baş kahramanı Tekvin’in, yazmış olduğu fakat henüz yayımlamadığı kitabında bu olayı ayrıntılarıyla öngörmüş olmasıdır. Kitabında yazmış olduğu olayın gerçekleşmesi karşısında Tekvin, bunun kaynağını araştırmak üzere Amsterdam’a doğru yola koyulacak; hangi doğaüstü güçlerin buna sebep olduğunu anlamaya çalışacaktır. – Radikal Kitap Eki

Kitaptan

“Anlatı sanatının inceliklerini gayet iyi bilen okuyucularımız herhalde bu noktadan sonra artık tüm bu olanlar karşısında fotoğraf sanatının akıbetinin ne olduğu konusuna değinmenin de bir zaruret haline geldiğini takdir etmişlerdir diye düşünüyoruz.”

[…]

“Tüm bu olanların gayet normal olduğunu düşündüğü, şimdiye kadar olan her şeyi inanılır bulduğu halde fotoğraflar ve bilgisayar ekranları konusundaki açıklamalarımızı yetersiz bulan okuyucularımıza ise ne diyeceğimizi inanın biz de bilemiyoruz.”

İndirmek için tıklayın…

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: